Pridať inzerát

Telefónny operátor

Trejding s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kalinčiakova 33, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac13. aj 14. plat, odmeny a bonusy
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Už nechceš pracovať na zmeny a tráviť víkendy v práci od rána do večera?
Tak sa pridaj k nám a všetko potrebné k našej práci ťa naučíme. Ponúkame pracovné pozície s pracovným časom od pondelka do piatku v čase od
9:00-17:30. Ak vieš pracovať s počítačom, tabletou a najmä s telefónom, tak nič náročné ťa u nás nečaká. Platové podmienky pri nástupe sú 520€ (cca týždeň) po zaškolení 1000€

Náplň práce:
- Vybavovanie klientov, firiem
- mailová komunikácia
- Aktívna komunikácia s klientmi cez telefón
- práca v kancelárii, administrácia spojená s call centrom, správa databáz, plánovanie, evidencii
- poskytovanie všeobecných informácií

- hlavný pracovný pomer
- fixný plat + bonus + stravné lístky
- 8 hodinová pracovná doba len počas pracovných dní
- možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti ale aj možnosť vycestovať do zahraničia
- kompletné zaškolenie počas pracovnej doby

Ak sme ťa zaujali pošli životopis na email: praca@trejding.eu

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Čo požadujeme my od teba?
- príjemné vystupovanie
- komunikatívnosť
- chuť pracovať
- vedieť pracovať samostatne ale aj v tíme

Trejding s. r. o. je samostatným finančným agentom, ktorý svoje služby poskytuje najmä klientom so záujmom investovať svoje voľné finančné prostriedky na kapitálovom trhu.
Špecializujeme sa na sprostredkovanie investičných služieb v oblasti kapitálového trhu a s ním spojené marketingové služby, prieskum trhu ako aj propagáciu služieb obchodných partnerov – obchodníkov s cennými papiermi.
Našou veľkou snahou je byť aj kvalitným poskytovateľom služieb v oblasti finančného vzdelávania. Využívame najinovatívnejšie IT technológie a máme tím odborníkov s dlhoročnou praxou, ktorí majú ako odborné znalosti, tak aj skúsenosti.
Našim hlavným cieľom je poskytnúť tie najlepšie a najkvalitnejšie finančné služby na trhu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kalinčiakova 33
831 04 Bratislava