Hľadáme šikovné upratovacie pracovné sily v logistickom centre Senec

TRAUST s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Senec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 150 EUR/mesiac- dochádzkový bonus, príspevok na dochádzanie za prácou, príspevok na ubytovanie, polročné a ročné odmeny, mikropôžičky atď.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- upratovanie administratívnych priestorov
- nutnosť obsluhovať umývací automat
- čistenie sociálnych a hygienických zariadení
- upratovanie skladových priestorov
- upratovanie spoločných miestností
- umývanie podláh
- obsadzujeme zmeny na 8 hod
- začiatok zmeny vždy o 06:00 ráno
- možnosť výkonu činností aj na živnosť (odmena dohodou)

- možnosť zabezpečenia a prispievania na ubytovanie až do výšky 100€
- odmeny k platu za dobrú dochádzku (po pol roku 100€, po roku 200€)
- odmeny za privedenie zamestnanca 50€
- možnosť privyrobiť si na nadčasoch
- možnosť firemnej pôžičky
- príspevok na stravu
- príspevok na dochádzanie za prácou

Pozícia nie je obmedzená vekom, v našom tíme radi privítame každého, kto má chuť pracovať. Plne postačí, ak nás uchádzač bude telefonicky kontaktovať na: 0903574758! Nie je nutné zasielať CV.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Medzinárodná priemyselná skupina.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota pracovať
- manuálna zručnosť
- zodpovednosť
- dochvíľnosť
- samostatnosť
- práca je vhodná aj pre ZŤP a dôchodcov
- nutné sa telefonicky nahlásiť na 0903574758

Sme stabilná, spoľahlivá a flexibilná spoločnosť, ktorá ponúka pre vaše firmy tie správne riešenia v oblasti priemyselnej výroby, správy a personálneho lízingu.
S využitím našich inovatívnych metód riadenia a správy budov sa postaráme o celkové zosúladenie pracovného prostredia vo Vašej firme.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov