Pridať inzerát

Operátor výroby- nakládka rámov

TRAUST s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Ulica Coburgova, Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 095 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš prácu počas lockdownu?
Sme spoločnosť, ktorá ťa počas týchto dní nenechá doma
Ponuka práce -operátor výroby- nakládka rámov
Ihneď voľné pracovné miesta v Trnave areál TAZ
Náplň práce:
- nakladanie rámov do linky
- jednoduché montážne a manuálne práce
Plat: 1095€/mesiac v hrubom- na dohodu
Plat: 1260€/ mesiac v čistom na živnosť
!!!! týždenne vyplácanie!!!!
- Termín nástupu: ihneď
Práca sa vykonáva priamo v Trnave na Coburgovej ulici.
Pracovná doba: RANNÁ : 6:00-14:00, POOBEDNÁ: 14:00 do 22:00
- Len dlhodobá pozícia!
V prípade záujmu nás kontaktujte tel čísle 0907 842 092 od 9:00 do 17:00 hod. cez pracovné dni.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Sme stabilná, spoľahlivá a flexibilná spoločnosť, ktorá ponúka pre vaše firmy tie správne riešenia.
Naša spoločnosť ponúka taktiež komplexný čistiaci servis priemyselných objektov, čím vytvárame krajší obraz firmy a zároveň aj lepšie zdravotné podmienky na pracovisku pre Vás a Vašich zamestnancov. S využitím našich inovatívnych metód riadenia a správy budov sa postaráme o celkové zosúladenie pracovného prostredia vo Vašej firme.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov