Pridať inzerát

HR konzultant s Anglickým jazykom

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Sereď
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiacZákladná mzda 1000EUR (po skúšobnej dobe 1100EUR) + možnosť ďalších bonusov

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- organizácia a vedenie výberových konaní (testovanie kandidátov) v Anglickom jazyku,
- príprava a organizovanie činností pred nástupom kandidátov do zamestnania,
- komunikácia so zamestnancami,
- príprava dokumentov,
- tlmočenie organizačných pokynov zamestnancom,
- komunikácia s klientom, pravidelný reporting,
- práca vyžaduje cestovanie,
- administratívna, práca v interných systémoch.

- práca na plný úväzok (40 hod/týždenne), PO-PIA
- laptop a firemný telefón
- mladý dynamický tím
- firemné akcie
- možnosť kariérneho rastu
- príležitosť na štart kariéry v HR

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Nutná znalosť Anglického jazyka na komunikatívnej úrovni,
- schopnosť samostatnej organizácie času,
- schopnosť riadenia služobného auta (8-miestneho),
- pracovitosť, chuť, nasadenie,
- ochota cestovať na dennej báze,
- znalosť zákonníka práce výhodou,
- skúsenosti na podobnej pozícii výhodou,
- VP sk. B

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.