Picker s možnosťou zárobku až 1100€! Ubytovanie a doprava sú zabezpečené!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiaczákladná mzda 860€ (po kurze VZV 910) + bonus až 15 % + stravné lístky

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

jednoduchá práca so skenerom v sklade
vykonávanie inventúr
kontrolovanie množstva materiálu v sklade
vydávanie a prijímanie materiálu
zaskladňovanie a vyskladňovanie z regálov

po absolvovaní kurzu VZV:

zásobovanie linky
preprava materiálu na halu - pomocou vozíka
preprava materiálu do skladu

práca na 2 zmeny
možnosť práce nadčas
nadštandardné príplatky
prémie do výšky až 15% už po 3. odpracovanom mesiaci
doprava zo širokého okolia Nitry plne hradená zamestnávateľom ( Nové Zámky, Šaľa, Galanta, Trnava, Kolárovo, Levice, Zlaté Moravce...)
možnosť ubytovania v blízkom okolí
stravné lístky 4,5 € / deň
kurz VZV zdarma
po absolvovaní kurzu navýšenie základnej mzdy na 910€
možnosť týždenných záloh
bonus za odporúčanie kandidáta až 150€

Informácie o výberovom konaní

Pozíciu obsadzujeme pre klienta v oblasti automotíve.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

samostatnosť
manuálna zručnosť
ochota pracovať na zmeny
základná matematická gramotnosť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.