Vodič VZV s platom až 1100€! Ubytovanie alebo doprava zabezpečené!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitriansky kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiaczákladná mzda 767€ + motivačný bonus až 183€ + stravné lístky
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obsluha elektrických vozíkov VZV
- príjem a výdaj do skladu a zo skladu príjmu materiálu, hotových výrobkov
a kooperačných skladov
- zabezpečovanie vykládky a nakládky vozidiel výrobkov, materiálov,
tovarov, nástrojov
- vykonávanie nariadených inventúr podľa jednotlivých skladov
- zodpovednosť za čistotu na pracovisku a efektívne využívanie pracovnej
doby.

- 767€ základný plat + 183€ Bonus + príplatok za nočné zmenu + zákonné príplatky - stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti s najmodernejšími technológiami - príjemné pracovné prostredie - príplatok za sobotu a za nedeľu podľa zákonníka práce - doprava zabezpečená z rôznych smerov - poskytnutie ubytovania - možnosť zálohy už po odpracovaní jedného týždňa

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí. Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie. https://www.facebook.com/pages/Transfer-Personalmanagement-Slovensko/189274747840699

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Automobilový priemysel

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- preukaz VZV
- pracovitosť
- ochota pracovať na zmeny
- samostatnosť
- manuálna zručnosť

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.