Operátor výroby v automobilovém průmyslu se mzdou až 1100€! Doprava, ubytování a strava zajištěna. Možnost týdenních záloh.

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 781 EUR/mesiacMzda až 1100€ + docházkový bonus až 15% (závisí na docházce zaměstnance) + příplatky za nadčasy + zákonné příplatky + 4,5€ stravný lístek
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Montáž dílů, obsluha linky
• Ochota pracovat na 3 směny ( ranní , odpolední, noční)
• Kompletace sedaček do automobilů
• Dodržování předepsaných pracovních postupů
• Dodržování norem kvality

Zamestnanecké výhody, benefity

• Mzda až 1100€
• Výkonostní bonus do 133€
• Přítomnostní bonus do 100€
• 2 nápoje denně zcela ZDARMA
• Zákonné příplatky
• Možnost ubytování
• Zajištěná doprava z širokého okolí
• Možnost týdenních záloh

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Jsme rakouská agentura s více než 21 letou historií. V současnosti zaměstnáváme více než dva tisíce lidí hlavně v Rakousku, Slovensku, Maďarsku a Německu.
TRANSFER se vyznačuje svým originálním rukopisem za kterým stojí mnoho spokojených zaměstnanců. Každý den vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníků o čemž svědčí jejich věrnost a spokojenost.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• Spolehlivost na docházku
• Dobrý zdravotní stav
• Chuť pracovat
• Zručnost

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.