Obsluha CNC - nástupná mzda až do 1180 €. Pravidelné zálohy !

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nová Baňa
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 180 EUR/mesiaczákladná mzda od 945 € + 120€ mesačná prémia + príplatok za hluk do 113 € + dochádzkový bonus do 800 €/rok
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme operátorov CNC, ktorí majú skúsenosti s obsluhou CNC strojov a skúsenosťou s jednoduchým nastavovaním CNC (nahrávanie programov, správne určenie parametrov rezu)

Náplň práce:
- určenie vhodného parametra rezu
- jednoduché nastavovanie stroja
- vkladanie a upínanie vstupného materiálu
- kontrola kvality
- evidencia produkčných záznamov
- obsluha výrobných strojov (napr. píla)

Pracuje sa na 3 zmeny.

- práca priamo v kmeni spoločnosti
- stabilné zamestnanie
- dochádzkový a výkonnostný bonus do 120 €
- príplatok za prácu v hlučnom prostredí
- Všetky nadčasy preplácané (nadčas týždeň 35%; nadčas víkend 75%)
- príspevok na stravu
- bonus za odporučenie nového zamestnanca
- príspevok na rekreáciu do výšky 275 € od zamestnávateľa po
odpracovaní 24 mesiacov
- doprava ZDARMA zo:
Lehôtky pod Brehmi, Hliníka nad Hronom,
Bzenice, Žarnovice, Voznice a Rudna nad Hronom
z Levíc, Kozmáloviec, Tlmáč, Kozároviec, Hronského Beňadika,
Orovnice, Tekovskej Breznice
- dochádzkový bonus 2 x 400 € (vyplácaný polročne ak sú splnené interné kritériá spoločnosti)
- doplnkové dôchodkové poistenie 2% z hrubej mzdy zamestnanca
- sociálny program: vitamínové balíčky, darčekové poukážky, vianočné a mikulášske baličky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí. Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie. https://www.facebook.com/pages/Transfer-Personalmanagement-Slovensko/189274747840699 Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

- skúsenosť s obsluhou a nastavovaním CNC strojov
- zodpovednosť
- schopnosť čítať technické výkresy
- schopnosť pracovať v tíme
- ochota pracovať na 3 zmeny

Prijmeme aj absolventa s ukončeným strojárskym vzdelaním a praxou na CNC počas štúdia.

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.