Montážny pracovník vo výrobe s nástupom ihneď. Nástupný bonus 1000 €. Možnosť pravidelných záloh.

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nové Mesto nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacZákladná mzda 750 € + variabilná zložka až 20 %, + príplatky podľa zákonníka práce
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž svetlometov podľa stanovenej normy a pracovného postupu,
- sledovanie kvality jednotlivých komponentov pred začatím výroby,
- sledovanie hotových výrobkov,
- prevzatie a odovzdanie prideleného pracoviska,
- sledovanie činnosti zariadenia, na ktorom sa práca vykonáva,
- balenie hotových výrobkov,
- označovanie predpísanou etiketou.

- nástupný bonus : 2* 500 €,
- až 20% variabilná zložka,
- príplatky podľa zákonníka práce,
- stravovanie v závodnej jedálni alebo stravná dotácia vo výške 4,00 €/zmena,
- doprava zo smeru Myjava, Stará Turá a Nové Mesto nad Váhom, Piešťany a Trenčín ZABEZPEČENÁ,
- možnosť ZÁLOH,
- možnosť ubytovania sa.

V prípade ďalších informácií ma môžete kontaktovať telefonicky +421 917 131 685

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výroba svetlometov pre automobily.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ukončené stredoškolské vzdelanie,
- manuálna zručnosť,
- zodpovednosť a flexibilita,
- schopnosť pracovať v tíme,
- spôsobilosť pracovať vo viaczmennej prevádzke,

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.