Hľadáme operátorov výroby do firmy v Prostějove. Mzda od 25 000 kč. Zabezpečené ubytovanie a možnosť pravidelných záloh.

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Olomoucký kraj, Česko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25 000 Kč/mesiacZákladná mzda 130CZK/hodina + príplatky a odmeny
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu pracovníkov v Prostějove hľadáme nových kolegov.
Náplňou práce operátora výrobe je:

- obsluha strojov a zariadení
- nastavovanie strojov na lisovanie
- nenáročné výrobné činnosti
- kontrola a merania

Pracovné zmeny sú 12 hodinové v režime krátkeho a dlhého týždňa.

Počas celého trvania pracovného pomeru je Vám k dispozícií koordinátor na telefóne.

Prijatím do pracovného pomeru u nás získate stabilné pracovné miesto, istoty a pravidelný príjem. Rovnako je Vám k dispozícií koordinátor počas celého trvania pracovného pomeru.

Medzi ďalšie výhody patria:

- práca pre stabilnú spoločnosť
- variabilná zložka mzdy za každú odpracovanú hodinu
- zákonné príplatky
- odmeny za pracovnú pohotovosť
- príspevok na stravu
- možnosť pravidelných záloh
- odmena za odporučenie kandidáta
- UBYTOVANIE (pri splnení podmienok zdarma)

V prípade záujmu o pracovnú ponuku nám prosím zašlite svoj životopis. Každý uchádzač bude kontaktovaný.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- skúsenosť s prácou výrobe
- fyzická zdatnosť
- spoľahlivosť
- manuálna zručnosť
- zmysel pre detail
- zodpovedný prístup k práci
- ochota pracovať na 12 hodinové zmeny

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.