Operátor výroby v strojárenskom priemysle. Mzda až 1000 €! Ubytovanie zdarma.

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Zvolen
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 739 - 1 000 EUR/mesiac739 - 1 000 EUR/mesiac. 739€ základná zložka + 10% variabilná zložka + rizikový príplatok + zákonné príplatky
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

výroba hliníkových produktov
ručné, manipulačné práce pri obsluhe hlavne CNC Fréz (vkladanie a vykladanie dielcov)
kontrolné meranie posuvným meradlom(šublerou)
zapisovanie nameraných hodnôt
vizuálna kontrola opracovaných dielov
práca s technickou dokumentáciou

základná mzda 739€
10% variabilná zložka
zákonné príplatky + rizikový príplatok
príspevok na dopravu až do výšky 100 € mesačne v závislosti od vzdialenosti
bezplatná autobusová linka Žiar nad Hronom - Žarnovica a späť
stravovacie karty (3,83€ za každý odpracovaný deň)
možnosť zálohy za každý odpracovaný týždeň
ubytovanie zdarma pre zamestnancov zo vzdialených regiónov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

matematická gramotnosť
manuálna zručnosť
prax výhodou
výborný zdravotný stav
ochota vycestovať za prácou

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.