Si absolvent? Zamestnaj sa u nás a získaj skúsenosti v oblasti HR!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiaczákladná mzda 739€ + 300€ prémie + extra prémie pri splnení podmienok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* aktívne vyhľadávanie zamestnancov prostredníctvom portálu kariera.sk, profesia.sk, sociálnych sietí, internej databázy a pod.
* organizovanie pracovných pohovorov, selekcia vhodných kandidátov podľa pracovnej pozície, testovanie vhodných uchádzačov
* plánovanie jednotlivých aktivít a projektov týkajúcich sa náboru a testovania uchádzačov o zamestnanie
* komunikácia s klientmi spoločnosti, pravidelný reporting a pod.
* bežná HR administratíva (pracovné zmluvy, dodatky k PZ, evidencia neprítomnosti zamestnancov)

* práca na plný úväzok
* stravné 4,5€ / deň
* flexibilný pracovný čas
* príplatky a odmeny za dosiahnutie cieľa a extra odmeny za ich prekročenie
* plné zaškolenie na pracovnú pozíciu a získavanie cenných skúseností v oblasti HR
* možnosť kariérneho rastu v krátkej dobe

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* evidencia na úrade práce min. 3mesiace PODMIENKOU!
* vodičský preukaz
* spoľahlivosť
* odolnosť voči stresu
* Organizačné a improvizačné schopnosti

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.