Pracovník/čka v sklade na 1 zmenu (ranná) - mzda 1000€ + stravné lístky!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Sereď
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac5,94€/hod. + stravné lístky + zákonné príplatky
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníkov/čky do skladu na jednu zmenu. Podmenkou je skúsenosť s obsluhou nízkozdvižných elektrických vozíkov.

Vašou náplňou práce:

-práca v sklade do 2 stupňov celzia
- príprava tovaru na základe objednávok predajní a spracovanie prijatých objednávok
- dopravenie hotových paliet na príslušné stopy výdaja tovaru
- zaistenie nákladu na prepravu (fóliovanie,balenie paliet)
- podpora pri inventúrach skladu

Pracovný čas:
- ranná: 08:00-14:30

Práca na jednu zmenu
Priemerný mesačný zárobok 1000€ brutto
Stravné lístky v hodnote 4€
Možnosť záloh
Možnosť prestupu do kmeňa po skúšobne dobe

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, neváhajte a zašlite nám svoj životopis, alebo nás kontaktuje na tel.č.: 0948 940 307.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Podmienka - skúsenosť s obsluhou elekrických vozíkov skupiny A,B,C,D
Preukaz na elektrický vozík skupiny A,B,C,D výhodou
Výpis z registra trestov
Potravinársky preukaz
Flexibilnosť
Dobrý zdravotný stav

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.