Pridať inzerát

Obsluha ohraňovacieho CNC lisu

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 350 EUR/mesiacZákl. mzda 800-1200 €. Mzda závisí od skúseností uchádzača. Dochádzkový bonus 50 €. Príplatky podľa zákonníka práce.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre spoločnosť zaoberajúcu sa výrobou plechových dielov hľadáme uchádzačov, ktorí majú skúsenosť s CNC ohraňovacím lisom na vysokej úrovni.

Práca zahŕňa:

- čítanie a porozumenie výkresovej dokumentácie
- kompletizácia výrobku
- dodržiavanie pracovných postupov
- nastavovanie a používanie ohraňovacieho lisu
- dbať na kvalitu, údržba vlastných nástrojov a vybavenia
- udržiavanie čistého, uprataného a bezpečného pracoviska
- práca v trojzmennej prevádzke

- stabilné zamestnanie
- možnosť záloh
- zabezpečená strava
- dochádzkový bonus
- mzda závisí od skúsenosti uchádzača
- príspevok na ubytovanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

- manuálna zručnosť
- dobrá pracovná minulosť
- precíznosť
- logické myslenie
- skúsenosť s používaním CNC ohraňovacieho lisu
- samostatnosť
- vlastná doprava do zamestnania
- ochota pracovať na zmeny
- schopnosť čítať technickú dokumentáciu

Ak spĺňate tieto požiadavky, neváhajte nám zaslať svoj životopis.

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.