Výrobný pracovník s platom až 1000€ + stravné lístky * práca na 1 zmenu

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiaczákladná mzda 800 - 1000€ (v závislosti od skúseností) + dochádzkový bonus 50€ + stravné lístky + zákonné príplatky
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Práca na drobných strojných zariadeniach
• Vykonávať základnú mechanickú a elektro-mechanickú montáž ručne a náradím napájaným vzduchom
• Zmontovať a zabaliť všetky výrobky správne podľa výrobnej dokumentácie
• Udržiavať vysoký štandard kvality práce
• Kontrolovať vlastnú prácu, identifikovať a objasňovať chyby
• Zaistiť, že výrobky sú zbalené, zviazané a označené

- mzda v závislosti od skúseností (800 - 1000€)
- dochádzkový bonus 50€
- pracovné oblečenie
- možný príspevok na ubytovanie
- práca na 1 zmenu (ranná alebo poobedná)
- rodinná firma
- stabilná práca
- možnosť pravidelných záloh

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobrá pracovná morálka
- manuálna zručnosť
- schopnosť pracovať samostatne

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.