Hľadáme skúseného programátora PLC do nášho tímu. Nástupný plat od 1200 € + bonusy. Možnosť ubytovania sa.

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bánovce nad Bebravou
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 200 EUR/mesiacod 1200 € ( v závislostí od skúseností kandidáta) + príplatky podľa zákonníka práce

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného programátora PLC do nášho tímu. Náplňou práce programovanie, inovovanie a neustále zlepšovanie technológií.

- práca s automatizačnou technikou,
- diagnostika chýb a porúch ( + identifikovanie krokov v čase porúch),
- úpravy zdrojových kódov riadiaceho systému,
- spolupráca na vývoji a modernizácií,
- evidencia náhradných dielov,
- reporty príčin porúch a návrhy ich ich opatrení.

- možnosť kariérneho rastu a účasť na odborných školeniach hradených zamestnávateľom
- dovolenková + vianočná prémia,
- odmena pri pracovných jubileách,
- firemná doprava z vybraných smerov zdarma,
- stravovanie v závodnej jedálni, doplatok len 0,69 €,
- výška finálnej mzdy závisí od Vašich skúseností.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Hľadáme skúsených programátorov s preukázateľnou praxou v danej oblasti (PLC Siemens)
- skúsenosti v oblasti elektrotechniky a mechatroniky,
- vyhláška 508/2009 Z.z. § 21 podmienkou!
- znalosť v oblasti robotiky ABB, Fanuc, - výhodou,
- znalosť systémov ( Cognex, Bulluff, Keyence, Omron)
- logické myslenie, spoľahlivosť, precíznosť
- výhodou je znalosť AJ alebo NJ
- ochota pracovať na zmeny (3 )
- tímový duch

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Transfer Personalmanagement k. s.
Račianska 96
831 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Peter Andraško
Tel.: +421917131685
E-mail: poslať životopis