Pridať inzerát

Brigáda pre študenta v personalistike

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 EUR/hod.€4 hodinová mzda + odmeny za výkon ( možnosť navýšenia základnej hodinovej mzdy pri splnení mesačných cieľov )
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie zamestnancov na pracovných portáloch a sociálnych sieťach
- správa sociálnych sietí a pravidelná komunikácia s uchádzačmi o zamestnanie na facebooku, instagrame a pod.
- tvorba pracovných ponúk a spracovanie profilov kandidátov
- administratíva vyplývajúca z náplne práce
- super šanca pre študentov VŠ v oblasti Recruitment a HR

- flexibilná pracovná doba ( prispôsobí sa rozvrhu v škole, doprave do práce a pod. )
- odmeny na pravidelnej báze v prípade plnenia stanovených cieľov

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

- proaktívny prístup ( hľadať spôsoby, nie dôvody )
- schopnosť pracovať samostatne
- ťah na bránu - orientácia na cieľ
- zodpovedný prístup, neustála chuť sa zlepšovať
- dobrá organizácia práce a času
- sebavedomé a zodpovedné myslenie
- skúsenosti na pozícii Recruitera - výhodou, NIE podmienkou

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Transfer International Staff, k. s.
Račianska 96
831 02 Bratislava