Práca v sklade - picker/vodič VZV s platom až 1000€ - ubytovanie aj doprava do práce

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Partizánske
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac1000€ (základná mzda 800€ + bonusy (1. mesiac 5 %, 2. mesiac 10 %, 3. mesiac už 15 %) + zákonné príplatky + stravné lístky v hodnote 4€)
  • Termín nástupu: IHNEĎ

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníkov do skladu, ktorých náplňou práce by bola:

- práca so skenerom
- príjem a vychystávanie materiálu, kontrola podľa objednávky
- manuálne zaskladnenie/vyskladnenie do/z regálov

V prípade záujmu Vám ponúkame možnosť kurzu na VZV zdarma. Ak preukaz na vysokozdvižný vozík už vlastníte, máte možnosť nástupu aj ako vodič VZV.

-možnosť kurku VZV ZDARMA!
- bonusy 1.mesiac 5%, 2.mesiac 10% 3.mesiac 15%
- príplatky za nadčasy, nočné, víkendy
- navýšenie mzdy už po skúšobnej dobe na 820€
- doprava z Piešťan do firmy zabeprečená
- ubytovanie zabezpečené
- stravné lístky v hodnote 4€

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, neváhajte a zašlite nám svoj životopis, alebo nás kontaktujte na tel.č.: 0948 940 307.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosť s prácou v sklade výhodou
- ochota pracovať na zmeny
- zodpovednosť
- stredoškolské vzdelanie
- základná matematická gramotnosť

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Transfer International Staff, k. s.
Račianska 96
831 02 Bratislava