Hľadáme šikovných vodičov VZV - mzda až 920€ mesačne! Doprava zo širokého okolia - pravidelné zálohy

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bánovce nad Bebravou
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 780 - 920 EUR/mesiacZáklad mzdy: 780€ + Variabilná zložka mzdy 13% + príplatok podľa zákonníka práce, 13. plat
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca vodiča VZV zahŕňa fyzické preberanie materiálu, uskladňovanie, obsluhu VZV. Taktiež príjem materiálu a výdaj do výroby, expedíciu hotových výrobkov. Práca je v 3 zmennom režime.

Práca je na trvalý pracovný pomer.

Prijatím na pracovné miesto získate stabilné zamestnanie, istotu a pravidelný príjem.

Medzi ostatné výhody patria:

- 13. plat
- príplatky za nočnú zmenu, prácu cez víkend a sviatok
- 13% variabilná odmena
- DOPRAVA zabezpečená zo širokého okolia
- stravovanie v závodnej jedálni
- ZÁLOHY

V prípade záujmu o pracovné miesto nám prosím pošlite svoj životopis.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota pracovať na 3 zmeny
- zodpovednosť a pracovitosť
- skúsenosť s prácou VZV
- manuálna zručnosť
- dobrý zdravotný stav

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Transfer International Staff, k. s.
Račianska 96
831 02 Bratislava