Stabilná Práca v CZ! Ubytovanie zabezpečene ! Zalohy k dispozícii ! Operátor výroby ! Plat od 960 EUR !

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčiansky kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25 000 Kč/mesiacpohyblivá složka (prémie, odměny) 6+3= 9Kč/hod příplatky za práci za přesčas 25%, příplatek za práci v noci 14,- Kč/hod. příplatek za odpolední směnu 7,- Kč/hod. příplatky za práci o víkendu 50% odměna za pracovní pohotovost 10%, příplatek za práci ve svá
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsluha a seřizování strojů a robotů na lisování, ohýbání a zušlechťování kovů
manipulace s materiálem (vkládání do stroje, vyjmutí hotového výrobku)
montáž a kompletace výrobků
zodpovědnost za kvalitu, kontrola kusů pomocí měřidel
práce je ve směnném provozu (12hodinové směny, krátký a dlouhý týden)

Zamestnanecké výhody, benefity

práce na HPP
mzda 160/hod hrubého
nástup od 25 000,- Kč
pohyblivá složka (prémie, odměny) 6+3= 9Kč/hod
příplatky za práci za přesčas 25%,
příplatek za práci v noci 14,- Kč/hod.
příplatek za odpolední směnu 7,- Kč/hod.
příplatky za práci o víkendu 50%
odměna za pracovní pohotovost 10%,
příplatek za práci ve svátek 100%
možnost týdenních záloh až do výše 1.500,-kč
pro místní příspěvek na dopravu
možnost ubytování na které přispíváme dle odpracovaných hodin, 200 hod./měs. ubytování ZDARMA
nástup od 25 000,- (nepřetržitý provoz)
příspěvek na stravování (dotované stravování)
pracovní oblečení, obuv

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás pracovná ponuka zaujala, kontaktujte ma na tel. č. 0948328714 Ďakujem

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie

Osobnostné predpoklady a zručnosti

manuální zručnost, technické zaměření
praxe ve výrobě výhodou
dobrý zdravotní stav, ochota pracovat ve směnném provozu (12hodinové směny, krátký a dlouhý týden)

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Transfer International Staff, k. s.
Račianska 96
831 02 Bratislava