!! VÝROBA SVIETIDIEL DO AUTOMOBILOV V KOČOVCIACH !! STABILNÁ PRÁCA !! PLAT AŽ DO VÝŠKY 1000€ !! PRAVIDELNÉ ZÁLOHY !! DOPRAVA ZADARMO !! STRAVOVANIE ZA

TRANSFER International Staff k.s.

  • Miesto práce: Trnavský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 773 EUR/mesiaczákladná mzda 773,69€ + po skúšobnej dobe možné navýšenie základnej mzdy na 828€ + príplatky za poobednú a nočnú zmenu + dochádzkový a výkonnostný bonus do 10% + zákonné príplatky
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v stoji na 3, poprípade 4 zmeny
- obsluha montážnej linky
- výroba a montáž svietidiel do automobilov
- čistenie a kontrola kvality jednotlivých komponentov
- označovanie a balenie hotových výrobkov

- po skúšobnej dobe možné navýšenie základnej mzdy na 828€
- dochádzkový a výkonnostný bonus do 10%
- zákonné príplatky
- 13. a 14. plat
- možnosť pravidelných ZÁLOH
- odmena za odporučenie zamestnanca
- doprava ZADARMO zo smerov: Nové Mesto nad Váhom , Piešťany, Myjava, Trenčín, Stará Turá
- stravovanie zabezpečené v závodnej jedálni

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce - KOČOVCE - pri Novom meste nad Váhom

V prípade, že Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite svoj životopis na: recruiting@transfer-personal.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Požiadavky na zamestnanca

- výhodou sú skúsenosti s prácou vo výrobe a s prácou v noci
- ochota pracovať na zmeny
- dobrý zdravotný stav
- manuálna zručnosť
- dobrá motorika prstov
- zodpovednosť, spoľahlivosť a flexibilita

Adresa spoločnosti

Transfer International Staff, k. s.
Račianska 96
831 02 Bratislava