Pridať inzerát

IT administrátor systémů AWS nové online sázkové divize

Trans World Hotels & Entertainment, a.s.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 45 000 - 60 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vzhledem k současným trendům budujeme divizi online sázkových her a připravujeme se na její spuštění. Pro náš tým ajťáků hledáme kolegu/kolegyni, jenž zapadne do jejich kolektivu svojí flexibilitou, analytickým myšlením a aktivním přístupem k plnění úkolů. Nejmodernější IT technologie nám pomáhají jít kupředu a bezpečnost firemních dat je pro nás prioritou. Vytváříme novou strukturu pro celou divizi online sázkových her a instalujeme moderní aplikace a bezpečnostní systémy od předních dodavatelů technologií v tomto oboru.

Požadavky:

Hledáme šikovného ajťáka se schopností se dále učit, vzdělávat a dále si rozšiřovat své IT dovednosti a znalosti. Pokud některé technologie neovládáte, poskytneme vám dostatečné prostředky a možnosti s jejich seznámením. Důležitá je pouze vaše chuť a schopnost věnovat čas svému sebevzdělání.

Uchazeč by měl mít zkušenosti v problematice cloudových služeb, síťových technologií a zabezpečení. Upřednostníme uchazeče se znalostí správy Amazon Web Services, všeobecnou znalostí Office365 a doménového prostředí. Znalost současných standardů ochrany proti kybernetickým hrozbám výhodou.

Mezi vaše povinnosti bude patřit zejména:

  • Správa a monitoring služeb a serverů běžících v Amazon Web Services (AWS) ve spolupráci s dodavateli systému a implementace osvědčených postupů (best-practices) v oblasti zabezpečení AWS.
  • Správa firemních uživatelů a jejich dokumentů a emailů v rámci Office365.
  • Instalace a aktualizace softwaru v souladu s požadavky společnosti a bezpečnostními standardy a udržování dokumentace celého nasazení.
  • Vzdálená podpora firemních uživatelů, práce se systémem Help Desk při řešení L1/L2 požadavků.
  • Nastavování a hlídání firemních pravidel pro IT služby s důrazem na zabezpečení firemních dat.

Nabízíme:

  • místo pracoviště je možné v lokalitě Znojmo nebo Domažlice s možností částečné práce na home-office dle dohody po zaškolení,
  • dostatečně motivující odměnu za vaši práci dle praxe a zkušeností, firemní telefon a notebook a další nástroje pro práci se systémy,
  • zajímavou práci v anglicky hovořícím mezinárodním týmu na novém projektu online sázkových her s celosvětovým dosahem,
  • zázemí stabilní a profesionálně řízené společnosti se zahraničním kapitálem a spolupráce s týmem online divize na Maltě,
  • profesní školení, osobní rozvoj a jazykové kurzy, pracovní doba přizpůsobená vašim i našim potřebám, podpora zkušených kolegů v rámci IT oddělení,
  • zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, stravování zdarma, doprava do zaměstnání, bonusy a odměny za plnění projektů a úkolů, vánoční bonusy).

Těšíme se na vás.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano