Pridať inzerát

C++/Java programátor pre robotický startup Trainshot s.r.o.

Trainshot s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Jastrabinová, Podunajské Biskupice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 - 3 800 EUR/mesiacPravidelné odmeny pri realizácii projektov
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš rád/rada výzvy a láka ťa prostredie rýchlorastúceho medzinárodného startupu? Fascinuje ťa robotika a s ňou spojené veci? Práve rozširujeme náš tím pre medzinárodné robotické projekty a hľadáme programátora, ktorému nie sú cudzie pojmy ako Java či C++.
Veľa sa toho naučíš a zároveň dostaneš príležitosť podieľať sa na medzinárodných projektoch.

Budeš samostatne pracovať na implementácií zadaní a spolupracovať s našim tímom vývojárov. Ponúkame ti možnosť rozvíjať svoje schopnosti pri realizácii zaujímavých projektov, plnú podporu dobrých nápadov a skvelý tím ľudí.

Miesto výkonu práce je Bratislava - Jastrabinová 6. Príjemné prostredie rodinného domu ti ponúkne skvelú chill-out zónu, vlastnú kuchyňu a záhradu. Priestory sme navrhli tak, aby sa v nich naši zamestnanci cítili počas celého dňa super.

Platovo ponúkame 1800 eur – 3800 eur v závislosti od skúseností. Pri realizácií úspešných projektov ťa však neminie aj nadštandardná finančná odmena. Ponúkame ti tiež možnosť zúčastňovať sa zahraničných výstav, kde prezentujeme TRAINSHOT smart terčové systémy, takže pokiaľ ovládaš angličtinu a nemáš strach z prezentovania, môžeš s nami pokojne precestovať celý svet.

Nenašiel si sa v tomto inzeráte, ale poznáš niekoho, koho by mohla naša ponuka osloviť? Daj mu vedieť o tejto ponuke!

Priateľská atmosféra
Možnosť pracovať na medzinárodných projektoch
Práca s najnovšími technológiami
Príležitosť cestovať do zaujímavých destinácií, ako napríklad USA, Saudská Arábia, Kuwait, Dubai
Spoločné firemné raňajky a tréningy s profesionálnym trénerom
Pravidelné teambuildingy, na ktoré môžeš zobrať aj partnera/partnerku
Flexibilná pracovná doba
Adekvátne finančné ohodnotenie a bonusy
Podpora vo vzdelávaní
Pet-friendly prostredie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Programovanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

C - Mierne pokročilý
C++ - Mierne pokročilý
Java - Mierne pokročilý
GIT - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Trainshot's purpose is to enhance the world of sport shooting in more ways than one. We strive to make shooters' trainings effective and fun by creating tools to improve rapidly in shooting skillset and delivering customer experience with a real and measurable outcome.

We're digitalizing for an individual to keep track of progress and to have fun along the way. This allows us to explore all aspects to shooting and design countless specialized training drills.

Our core team are technology enthusiasts based in Europe. Since the first idea of a modern sport-shooting tool in 2017, we've grown to an international company with a strong US division and several contracts in Asia.

Trainshot's product portfolio keeps expanding, from the first portable Kit meant for personal use, to professional systems tailored for shooting ranges and Law Enforcement. Multiple Target Systems, a variety of shooting drills, indoor/outdoor, static/dynamic trainings, long range systems, Steel Targets, Airsoft Targets – we got it all covered.

Trainshot keeps evolving with its first global online competition in 2020, with the aim to connect sport shooters all around the world on a platform first of its kind.

www.trainshot.com