Pridať inzerát

Vodič dodávky - kuriér na trase SR-GB a späť

TRAGO s.r.o.

  • Miesto práce: Slovensko, Veľká Británia (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacVýsledná výška mzdy závisí od zručností/záujmu šoféra a počtu odjazdených kilometrov.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Preprava tovaru s dodávkou do 3,5 t.
2x 10-dňové turnusy do mesiaca (z toho 7 dní mimo SR) + extra jazdy v prípade záujmu.
Príjem a rozvoz zásielok najmä vrámci Slovenska a Veľkej Británie podľa vypracovaného rozpisu.
Starostlivosť o zverené vozidlo.
Telefonická komunikácia so zákazníkmi.
Správa zverenej hotovosti.
Vedenie evidencie a administratívy k zásielkam.

Práca v mladom kolektíve.
Pracovné cesty do zaujímavých destinácií.
Koncoročné odmeny + bonus za dobre odvedenú prácu.
Nový vozový park.
Stabilné zamestnanie v prosperujúcej spoločnosti.
Úhrada faktúr (mzdy) vždy načas, splatnosť do 7 dní od ukončenia turnusu.
Firemný mobilný telefón.
Pracovné oblečenie.
Možnosť parkovania vozidla v mieste bydliska šoféra.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vzhľadom k veľkému počtu uchádzačov budeme kontaktovať len tých kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritéria. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Navigácia (google maps) - Expert
Internet - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
E-mail - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Prax v šoférovaní vozidla v GB.
Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni.
Príjemné vystupovanie voči zákazníkom.
Dobrý orientačný zmysel.
Finančná gramotnosť, samostatnosť, fyzická zdatnosť, dochvíľnosť, flexibilita, komunikatívnosť, lojálnosť, bezúhonnosť.

Firma bola založená v roku 2015 pod názvom Tomáš Lamper - TRAGO (SZČO) a vzhľadom na prosperujúcu situáciu firma zmenila formu podnikania na TRAGO s.r.o.
Špecialista na prepravu zásielok a malých sťahovaní medzi
UK-SK/CZ a opačne.
Zabezpečenie prepravy domácich zvierat a automobilov medzi UK-SK/CZ a opačne.
Poskytovateľ kompletných colných služieb.

Adresa spoločnosti

Tulská 3497/6
974 04 Banská Bystrica