Pridať inzerát

Referent logistiky a back office

TRAFIN OIL SK, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bytča
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 950 EUR/mesiacplat od 750 do 900 EUR v čistom
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečenie bezchybného priebehu všetkých logistikých úloh vo firme,
• denný kontroling (kontrola vyvezeného oleja a zásob tovarov)
• zodpovednosť za dovoz a vývoz tovarov,
• spolupráca s dodávateľmi a vyhľadávanie nových, zabezpečenie a organizácia prepravného procesu,
• inventarizácia skladov,
• zodpovednosť za prepravu a dodanie tovaru, materiálu,
• administratívna práca a kontroling pokladne
• evidencia poštovej agendy spoločnosti a klientov.

Koho hľadáme:
• min. 1 rok skúsenosti v oblasti back office/logistiky
• znalosť anglického jazyka (B1),
• iniciatívnosť, entuziazmus, odhodlanosť a schopnosť zvládať stres;
• cit pre tímovosť
• profesijná disciplína, precíznosť, všeobecný prehľad a analytické a logické myslenie, dobrá organizácia času
• znalosť MS OFFICE (Word, Excel, PowerPoint).

Čo ponúkame:
• pracovná zmluva na plný úväzok
• pracovné nástroje - notebook, mobilný telefón,
• istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu
• stravné lístky
• osobné ohodnotenie
• práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti a príjemnej atmosfére
• príležitosť pracovať a rozvíjať sa v mladom a dobre koordinovanom tíme,

• stravné lístky,
• teambuilding

Požiadavky na zamestnanca

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Firma TRAFIN OIL SK, s.r.o. obsluhuje predovšetkým reštauračné zariadenia, jedálne, kuchyne a iné gastronomické zariadenia v pravidelných zvozových trasách na území celej slovenskej republiky.

Spoločnosť TRAFIN OIL SK, s.r.o. sa zaoberá výkupom a odvozom použitých potravinárskych olejov a tukov. Na základe udelenej licencie ( Súhlas k prevádzkovaniu zariadení na zber odpadu č. kat. 200125) spoločnosť TRAFIN OIL spracúva odpad, a to konkrétne použité jedlé oleje a tuky, ktoré sú povinné jedálne a reštauračné zariadenia v rámci svojho odpadového hospodárstva separovať a ekologicky likvidovať. Týmto konaním znižuje ekologické zaťaženie a do určitej miery kompenzuje istú nerovnováhu, ktorú prinieslo masívne pestovanie repky olejnej pre výrobu „biozložiek“ priemyselných palív.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Trafin Oil SK
Sidónie Sakalovej 190/30
014 01 Bytča