Pomocná sila do kuchyne/ k pokladni - BURGER KING® Parndorf, Rakúsko

TQSR Group GmbH

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Parndorf, Rakúsko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 288 EUR/mesiacplus 13. a 14. plat
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

NOVOOTVORENIE!

Chuť na novú prácu? Ako zamestnanec reštaurácie pracuješ v motivovanom tíme a pripravuješ produkty BURGER KING® vždy v tej najlepšej kvalite, aby si hostia návštevu BURGER KING® naozaj užili. Medzi tvoje úlohy patrí aj milá starostlivosť o hostí, poradenstvo a predaj našich produktov. Poznáš očakávania našich hostí v oblasti služieb a kvality a svojou každodennou prácou ich splníš alebo dokonca prekročíš. BURGER KING® ti ponúka dlhodobú bezpečnú prácu a najlepšie vyhliadky na tvoj profesionálny rast, a to aj v oblasti riadenia reštaurácie. BURGER KING® ponúka komplexné školenie všetkým pracovníkom, neváhaj nás kontaktovať aj bez doterajších skúseností!

Tvoje úlohy:

• Starostlivosť o hostí a poradenstvo
• Príprava našich produktov v najvyššej kvalite
• Prezentácia a výdaj produktov
• Práca pri pokladni
• Všeobecné upratovacie práce
• Podpora tvojich kolegov

Tvoj profil:

• Prax v predaji alebo v gastronómii výhodou
• Flexibilita, motivácia a schopnosť pracovať v tíme
• Ochota pracovať na zmeny
• Sklon k čistote a hygiene
• Minimálne základná znalosť nemčiny, ostatné jazyky sú výhodou

• Flexibilná pracovná doba (plný a čiastočný úväzok) s päťdňovým týždňom
• Komplexné školenie pri plnej výplate
• Pestrá práca a rôzne kurzy a tréningy (Akadémia TQSR)
• Hrubá mesačná mzda od 1575,00 EUR podľa kolektívnej zmluvy (na základe 40 hodín/ týždeň)
• Bezplatný obed a uniforma
• Veľmi dobré príležitosti na kariérny rast v rámci celej spoločnosti (sme súčasťou skupiny TQSR)
• Stabilná práca a bezpečné pracovné prostredie v expandujúcej spoločnosti
• Príjemný kolektív a priateľské pracovné prostredie v medzinárodnom tíme
• Početné výhody a zľavy u mnohých firiem a značiek

Baví ťa práca a rád by si pracoval s angažovanými ľuďmi ako súčasť skvelého tímu? Potom začni svoju kariéru v BURGER KING® už teraz! Tešíme sa na tvoj životopis e-mailom na jobs@whopper.at a zadaním referenčného čísla: PAR-29121.

Hľadáš si prácu inde v Rakúsku? Napíš nám tiež a povedz nám, v ktorom meste by si rád pracoval! Naša spoločnosť ponúka pracovné pozície v celom Rakúsku.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Die TQSR Group GmbH ist eine Gesellschaft der in österreichischem Familienbesitz stehenden THEOPHIL Group und ist die zentrale Holdinggesellschaft der Gruppe für den Geschäftsbereich mit Schwerpunkt Gastronomie. Seit 2015 ist die TQSR Group als Masterfranchisenehmer für das BURGER KING® System in Österreich zuständig und damit für sämtliche BURGER KING® nationalen Aktivitäten verantwortlich. Diese Zuständigkeiten umfassen unter anderem Marketing/PR, Development, Supply Management, Monitoring, Training und Verrechnung. Nach Übernahme von Rosenberger® im Frühjahr 2019 sowie Coffeeshop Company® im Februar 2021 beschäftigt die TQSR Group in Österreich im Jahresschnitt rund 1.000 Mitarbeiter. Hierbei betreibt die Firmengruppe 27 eigene BURGER KING® Restaurants, 12 Rosenberger® Raststätten, 4 Coffeeshop Company® Standorte, einen Rosehill Foodpark® sowie mit 24/7 Shop N’ Go® ein innovatives Retail-Automatensystem. Für die kommenden Jahre ist die voranschreitende, österreichweite Expansion der Marken BURGER KING®, Coffeeshop Company® und Rosehill Foodpark® geplant.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov