Pridať inzerát

Účtovník/Účtovníčka; Zastupovanie počas MD/RD

Toyota Material Handling Slovensko s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Vajnorská, Nové Mesto
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1100,- Eur Brutto + pohyblivá zložka mzdy
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Účtovné operácie súvisiace s činnosťou spoločnosti:
- Evidencia a účtovanie došlých faktúr a dokladov;
- Kompletná agenda správy pohľadávok (sledovanie pohľadávok, posielanie upomienok a príprava podkladov pre právnika);
- Denné účtovanie bankových výpisov;
- Zabezpečuje uplatňovanie zákona o archívnictve v spoločnosti, evidencia archívu;
- Inventarizácia zásob a majetku spoločnosti;
- Agenda odpadového hospodárstva;
- Agenda obalov a obalového hospodárstva;
- Pripravuje podklady pri audite spoločnosti a pri príprave rozpočtu;
- Účasť na mesačných závierkach;
- Vyhotovovanie rôznych prehľadov, a ďalšie úlohy podľa pokynov finančného riaditeľa.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1100,- Eur Brutto + pohyblivá zložka mzdy

- Práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- Široká ponuka zamestnaneckých benefitov - bližšie informácie budú poskytnuté počas osobného stretnutia
- Program vzdelávania zamestnancov
- Príjemné pracovné prostredie

Personálne oddelenie spoločnosti Toyota Material Handling Slovensko, s.r.o. bude kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené podmienky. Ostatným uchádzačom, ktorých do termínu ukončenia výberového konania nebudeme kontaktovať, aj touto cestou ďakujeme za záujem.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

23.9.2019 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Skladové hospodárstvo - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Podmienkou je doterajšia prax z oblasti účtovníctva
- Vynikajúce komunikačné zručnosti, aj v rámci korešpondencie
- Vynikajúce organizačné zručnosti
- Precíznosť
- Aktívne riešenie problémov
- Počítačová gramotnosť
- Schopnosť pracovať samostatne
- Flexibilita
- Pozitívny prístup

Spoločnosť Toyota Material Handling Slovensko s.r.o. sa zaoberá predajom, prenájmom a servisom manipulačnej techniky a predajom regálových systémov. Sme súčasťou nadnárodného koncernu Toyota Material Handling Europe.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Vajnorská 134/B
831 04 Bratislava
www.toyota-forklifts.sk