Pridať inzerát

Pracovník podpory predaja logistických riešení

Toyota Material Handling Slovensko s. r. o.

  • Miesto práce: Vajnorská 134/B, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacmzda od 1200 + kvartálne odmeny
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vypracovávanie ponúk a zmlúv pre zákazníkov
- príprava návrhov v : Autocad LT, návrhové systémy dodávateľov
- príprava a vedenie projektovej dokumentácie v spolupráci s dodávateľom
- komunikácia s dodavateľmi konštrukčných prvkov
- komunikácia so zákazníkmi
- organizácia montáží
- zabezpečenie logistiky
- evidencia ukončených projektov
- organizovanie prehliadok a opráv starších inštalácií

- Práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- Široká ponuka zamestnaneckých benefitov - bližšie informácie budú poskytnuté počas osobného stretnutia
- Program vzdelávania zamestnancov
- Príjemné pracovné prostredie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické/ stavbárske / strojárske zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- technické kreslenie
- organizačné a plánovacie zručnosti
- komunikatívnosť
- dôslednosť
- zodpovednosť

Pridaj sa k stabilnej spoločnosti Toyota Material Handling Slovensko s.r.o., ktorá je jednotka na svetovom trhu v predaji, prenájme a servise manipulačnej techniky. Zaoberáme sa aj predajom regálových systémov a automatizovaných riešení pre výrobné závody a sklady. Sme súčasťou nadnárodného koncernu Toyota Material Handling Europe a na Slovensku pôsobíme od roku 1994.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov