Pridať inzerát

Produktový manažér so zameraním na Telco segment

Towercom, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiac- finálna základná zložka mzdy bude vzájomne dohodnutá v závislosti od skúseností a seniority úspešného kandidáta - okrem základnej mesačnej mzdy k pozícii prináleží i variabilná zložka mzdy
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme člena do tímu so skúsenosťami z Telco sveta a službami s tým spojené. Ak sú Vám výrazy ako FTTx, (D)WDM, Dark fiber, MPLS, VPN, virtualizácia, data centrum, hybridný cloud známe, tak táto práca je pre Vás ako stvorená. Môžete sa tešiť na spoluprácu s najväčšími operátormi a vďaka tomu byť súčasťou modernizácie digitálnej infraštruktúry na Slovensku. Vašou úlohou u nás bude:
• zodpovednosť za celý životný cyklus zverených produktov a služieb
• zodpovednosť za proces implementácie služieb do technicko-administratívnych procesov spoločnosti
• analýza trendov produktov a konkurenčné produkty
• návrh zmien v produktovom portfóliu, v štruktúre služieb alebo produktovej skupine, sledovanie vývoja na trhu
• príprava strategického konceptu služby - názov, pozícia, cieľová skupina, obsah, forma, cena, distribúcia
• návrh detailnej štruktúry produktov na základe schváleného konceptu
• spolupodieľanie sa na marketingovej podpore zverených produktov
• príprava podkladov na školenia v súvislosti so zavedením a zmenami v produktovom portfóliu
• príprava, zmeny a udržiavanie šablón zmlúv pre zákaznícke služby v spolupráci s právnym oddelením
• návrh zmien životného cyklu služieb a produktov, napr. rozvoj, ukončenie
• komunikácia so strategickými partnermi a kontrola uplatňovania zmluvných podmienok vyplývajúcich zo zmlúv s týmito partnermi
• vyjednávanie výhodnejších podmienok pre poskytovanie služieb v mene spoločnosti
• úzka spolupráca s obchodným a technickým oddelením

- práca v inovatívnej technologickej spoločnosti v príjemnom prostredí (v lese a pritom v Bratislave)
- kreatívne pracovné prostredie
- zamestnanecké benefity zamerané na odborný a osobný rozvoj, vrátane rozvoja zručností
- smart / flexible working

Vopred ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov spĺňajúcich požadovaný profil.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

IT alebo ISP/telekomunikačný segment

Počet rokov praxe

3

• Skúsenosti s Telco B2B segmentom
• Dobrý prehlaď v telekomunikačných službách: Dátové služby, Cloud, Cyber Security, Dátové centrá, Internet of Things, Wi-Fi, prípadné iné IT/ICT telekomunikačné služby
• Znalosti z oblasti fyzickej vrstvy - optická/metalická
• Skúsenosť s riadením projektov a tvorbou use a business case-ov
• Skúsenosti z oblasti predaja, obchodu a marketingu sú vítané
• odborné znalosti ethernetových sietí, telekomunikačných protokolov, IPv4, IPv6, IPsec a MPLS
• Proaktívny a iniciatívny prístupom k riešeniu problémov
• Analytické, komunikačné, argumentačné a prezentačné zručnosti

Našou hlavnou víziou je vybudovanie silnej trhovej pozície v rámci distribúcie televízneho a rozhlasového signálu ako aj poskytovanie vežovej infraštruktúry. Zároveň prinášame nové služby založené na technológiách obojsmernej dátovej komunikácie. Veríme, že vďaka našim dlhoročným skúsenostiam a neustálemu technologickému napredovaniu, dokážeme našim klientom ponúknuť vysokokvalitné služby v rámci infraštruktúry a šírenia mediálneho obsahu.

Towercom verí v potenciál mladých ľudí.
Preto uznávame „zlatých“ absolventov Medzinárodnej ceny vojvodu z Edinburghu (DofE) vo výberovom procese na voľné pracovné pozície.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov