Pridať inzerát

Brigáda predajca lístkov na Prešporáčik

TOUR4U, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hviezdoslavovo nám., Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 200 EUR/mesiacProvízia z predaja, podľa obratu.
  • Termín nástupu: IHNEĎ - ASSAP
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj lístkov na vyhliadkovú jazdu Prešporáčikom po Bratislave. Potrebná základná komunikatívna znalosť Aj alebo NJ.

Možnosť bezplatného využitia produktov Tour4U. Príjemný kolektív, teambuildingy....

Nevadí že nemáš skúsenosti, radi ťa všetko naučíme. Stačí len chcieť, sme super kolektív!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2022 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Cestovný ruch

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívny a dynamický typ.

Cestovná kancelária s viac ako 20 ročnými skúsenosťami. Organizuje eventy, sprievodné programy, teambuildingy, prehliadky miest a poznávacie výlety hlavne v rámci Bratislavy a okolia a po strednej Európe.
Zároveň prevádzkuje vyhliadkové vozidlá Prešporáčiky a rýchločlny Speedboats.sk.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt