Pridať inzerát

Marketing Manager pre Fintech Startup

Touch4IT s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 800 EUR/mesiac
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho marketingového tímu hľadáme špecialistu so zmyslom pre kreatívu a organizovanosť a skúsenosťami v oblasti marketingovej stratégie a nastavenie kompletnej marketingovej komunikácie. Budeš môcť naplno vypustiť svojho kreatívneho ducha, venovať sa nastavovaniu a napĺňaniu marketingovej stratégie jedného z našich finančných produktov (Finappie) & riešiť jeho kompletnú online i offline marketingovú komunikáciu. Budeš pracovať v tíme so skúsenými marketérmi, ktorí ťa nikdy nenechajú v štichu.

Čo je Finappie?

Aké budú Tvoje zodpovednosti?
Kompletná starostlivosť o marketingovú komunikáciu nášho finančného produktu Finappie:
o Tvorba contentu & jeho publikácia na sociálne siete
o Tvorba, nastavenie, vyhodnocovanie platených kampaní na sociálne siete
o Tvorba promo videí – ich scenáre (brandové/grafické) v spolupráci s externou produkčnou firmou i našim interným grafickým dizajnérom
o Tvorba, nastavenie a vyhodnocovanie Google AdWords kampaní
o PR aktivity (oslovovanie médií, PR články, tlačové správy,...)
o Email marketing (práca s nástrojom MailChimp, tvorba, odosielanie a vyhodnocovanie newslettrov)
o Tvorba akýchkoľvek brandových promo materiálov
o Navrhovanie rôznorodých online/offline kampaní na promo produktu
o Komunikácia v rámci partnerstiev & ich promo
o Komunikácia v rámci nášho marketingového tímu & s hlavným idea makerom produktu Finappie
o Sledovanie trendov v oblasti marketingu i v oblasti finančníctva (v tej, v ktorej pôsobí Finappie)

o Moderné kancelárie v centre hlavného mesta (medzi Bratislavským hradom a Slavínom)
o Neformálne pracovné prostredie, skvelý kolektív a flexibilný pracovný čas
o Prácu v  tíme so skúsenými dizajnérmi
o Prácu v rýchlo rastúcej softvérovej spoločnosti s vysokými ambíciami
o Finančné ohodnotenie zodpovedajúce Tvojim skúsenostiam v odvetví
o Prácu remote (homeoffice) podľa dohody
o Teambuildingy pri mori a ďalšie tímové akcie ako turistiky,  grilovačky, herné večery,....
o Behom pracovného dňa si môžeš zacvičiť v našom mini fitness centre, zahrať stolný futbal alebo Xbox, oddýchnuť si vo fínskej saune či si vychutnať lahodnú kávu na slnečnej terase

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Čo od Teba očakávame?
o Min. 3+ ročné skúsenosti s marketingovou komunikáciou
o Vysokoškolské vzdelanie v oblasti marketingu – výhodou
o Skúsenosti so sociálnymi sieťami (Facebook – FB Business Manager, Instagram, LinkedIn)
o Skúsenosti s Google AdWords
o Slovenský jazyk – na výbornej úrovni (slovne i písomne)
o Anglický jazyk – min na úrovni B2 (ideálne aj C1)
o Dobré komunikačné i organizačné znalosti
o Profesionálne vystupovanie
o Záujem vzdelávať sa, učiť sa nové veci a napredovať
o Proaktívny prístup

Ktorí ľudia budú teraz s tebou pracovať v prvej línii?
o Líder marketingového tímu Miška
o Grafickí & motion dizajnéri Adam & Adam

Touch4IT je mladá ambiciózna firma s vysokými cieľmi, ktoré sa nám darí rýchlo napĺňať. Zaoberáme sa vývojom digitálnych produktov na mieru, tvorbou webových a natívnych mobilných aplikácií, IOT, AR, VR a hlavne sme nadšencami nových technológií. Okrem samotnej práce sa radi zabavíme stolným futbalom, Xbox-om alebo si zahráme tenis, basketbal či hokej. Sme vášniví motorkári a cestovatelia. A toto všetko stíhame lebo náš tím tvorí 50+ špecialistov. Viac sa dočítaš na www.touch4it.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Matúš Strašifták
E-mail: poslať životopis