Pridať inzerát

Produkt editor - správa produktov pre eshop

ToToSPORT s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 500 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ToToSPORT je cyklistická predajňa a eshop zameraný na komfort pre cyklistu.

Hlavnou náplňou bude zalistovanie a editácia produktov pre eshop ponuku, ktorú tvorí portfólio kvalitných cyklistických značiek. Kvalitné produkty vám dovolia kreatívny prístup k ich prezentácii.
Ďalej:
- vytváranie popisov tovaru
- zlepšovanie ponuky a zjednodušovanie výberu zákazníkom eshopu
- spolupráca s celým eshop tímom
Cieľom je vytvárať komfort pri nákupe produktov, ktoré prinesú zákazníkovi komfort pri športovom vyžití či tréningu.

Práca pre spoločnosť, ktorá je lídrom v segmente na Slovenskom trhu s chuťou ďalej sa zlepšovať.
- zaujímavé, základné mesačné finančné ohodnotenie podľa skúseností, praxe a výkonu
- kvartálne finančné bonusy vzhľadom na dosiahnuté úspechy firmy
- know-how, skúsenosti a stabilita spoločnosti
- zľavy na produkty našich partnerov
- čiastočná variabilita pracovného času a home office
- príspevok na stravovanie e-stravenky

Vážime si každý váš dopyt, radi sa pozrieme na vaše doterajšie skúsenosti v priloženom CV.
Pripojte pár slov, čo vás k nám láka na pozíciu produkt editor.
Kontaktovať a pozývať na osobný pohovor budeme iba vybraných kandidátov. Tešíme sa.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Adobe Photoshop - Mierne pokročilý
E-commerce - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

predaj, administrácia eshop, produkt editor, produkt manažér

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dôležitejšie ako odbor vzdelania je pre nás to aká ste osobnosť, vaša chuť pracovať, vzdelávať sa a nájsť si uplatnenie v tíme.
Výhodou sú:
- skúsenosti zo správou produktov v e-commerce projekte
- praktický, analytický pohľad na pracovné úlohy (úžitok vs. vynaložené úsilie a maximálne využitie možností)
- tímový hráč
- rozhľad v cyklistickom alebo športovom sortimente pomôže

Naša spoločnosť je na trhu od roku 2007. Sme stabilný partner pre cyklistov rôznej výkonnostnej úrovne a staráme sa o to aby ich koníček bol potešením. V súčasnosti zamestnávame viac ako 5 ľudí.

Budúcnosť vidíme pozitívne a uvedomujeme si, že iba s kvalitným tímom je možné dosahovať kvalitné výsledky.

Našim hlavným zameraním je samotný cyklista a jeho potreby pre tréning. Kvalitný predajný a po-predajný servis pre zákazníka. Prevádzkujeme e-shop a "kamennú" predajňu s cyklo sortimentom. Postupne sa rozrastajúci kmeň zákazníkov i ponúkaný sortiment, si vyžaduje stabilný a skúsený kolektív, ktorý momentálne rozširujeme.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov