Pridať inzerát

Obchodný zástupca pre oblasť brusiva

TÓTH s. r. o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiacZáklad od 900,- Eur/mesiac + zhora neohraničená objektívne počítaná pohyblivá zložka, ktorá závisí od výsledkov Vašej práce
  • Termín nástupu: 1.6.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov, najmä vo výrobných podnikoch
- Udržiavanie obchodu so stálymi zákazníkmi
- Cestovanie v rámci celej SR
- Prezentácia výrobkov
- Budovanie dlhodobých obchodných vzťahov
- Vytváranie cenových ponúk
- Pravidelné reporty návštev, predaja a činnosti nadriadenému

- Zázemie silnej, prosperujúcej spoločnosti
- Možnosť sebarealizácie v zaujímavej a zodpovednej práci,
- Poskytujeme pravidelné špecializované školenia v spolupráci s výrobcami (Saint Gobain, Tyrolit,...)
- Príjemné pracovné prostredie
- Príspevok na stravovanie
- Motivačné platové ohodnotenie (fixný plat + pohyblivá čiastka bez stropu)
- Služobný automobil
- Mobilný telefón, notebook

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.
Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie, strojárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Office - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Odborné znalosti v segmente brusiva a materiálov s tým súvisiacich
- Výborné komunikačné schopnosti, obchodné a predajné zručnosti
- Príjemné vystupovanie
- Flexibilita, samostatnosť a svedomitosť, loajálnosť
- Orientácia na výsledky a na zákazníka
- Schopnosť rýchlo sa učiť
- Prax v oblasti predaja priemyselného tovaru, najmä segment brusivo
- Výhodou je skúsenosť s obchodnými návštevami vo výrobných podnikoch
- Znalosť procesov v strojárskom a technickom priemysle
- Technické myslenie

Veľkoobchod a maloobchod s brusivom, strešné systémy, stavebniny, železiarstvo, záhradkárstvo

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Cabajská 42
94901 Nitra