Pridať inzerát

Obchodný zástupca

TOSSINO, s. r. o.

  • Miesto práce: Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 EUR/mesiac+ variabilná odmena % z obratu (neohraničená)
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• realizácia obchodných akcií vo zverenom regióne v rámci prideleného portfólia zákazníkov + akvizícia nových zákazníkov (každodenný kontakt so zákazníkmi, vyjednávanie o podmienkach spolupráce, zodpovednosť za predaj vo zverenom regióne)
• budovanie vzťahov so zákazníkmi
• príprava cenových ponúk a ich následná prezentácia zákazníkom
• argumentácia ceny a kvality ponúkaných produktov
• dohliadanie na platobnú morálku zverených zákazníkov
• plánovanie aktivít, evidencia a predvádzanie produktov, realizácia
marketingových aktivít

• zvýhodnený zamestnanecký nákup na sortiment produktov
• služobný automobil
• tablet
• mobilný telefón
• motivačné súťaže

V príp. Vášho záujmu nám prosím pošlite svoj životopis spolu s aktuálnou fotografiou.

Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• predajná schopnosť je nutnosťou
• cieľavedomosť a orientácia na zákazníka
• spoľahlivosť, zodpovednosť a samostatnosť
• schopnosť riešiť stresové situácie

Spoločnosť TOSSINO, s. r. o. je spoľahlivým partnerom v oblasti predaja profi náradia, nástrojov, ochranných pracovných pomôcok, chémie, hygieny a spotrebného materiálu nielen do výroby. Aktuálne máme v ponuke viac ako 70 TOP značiek a tento počet neustále zvyšujeme, aby sme mohli poskytnúť našim zákazníkom vždy taký produkt, ktorý potrebujú.

Zameriavame sa na malé, stredné a veľké firmy v oblasti priemyslu, stavebníctva a autoopravárenstva. Spektrum nášho produktového portfólia je určené k profesionálnemu použitiu, kde zákazník ocení vysokú úžitkovú hodnotu.

Popri rastúcom e-shope GIGATECH.SK chceme rozvíjať aj sieť našich obchodných zástupcov v rámci SR, aby sme prinášali našim zákazníkom čo možno najlepší servis.