Pridať inzerát

Pracovník zákazníckeho servisu v sklade

Torra s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: GALANTA, Čierna Voda
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiac- finálne ponúknutý plat záleží od vzájomnej dohody, skúseností uchádzača a praxe
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- objednávanie, prijímanie, lepenie a fyzické vykladanie tovaru
- príprava a balenie objednávok
- preberanie a spracovanie telefonických, mailových požiadaviek zákazníkov
- vybavovanie reklamácií, poskytovanie informácií o priebehu a vyriešení danej reklamácie
- systémová evidencia komunikácie so zákazníkom, vyplňovanie príslušných formulárov a zakladanie

- práca v mladom dynamickom kolektíve
- dlhodobá pracovná perspektíva
- možnosť sebarealizácie

Informácie o výberovom konaní

Uchádzačov prosíme o zaslanie:
- životopisu
- foto - dobrovoľné
- krátky motivačný list, prečo si máme vybrať práve Vás

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Prax v sklade vítaná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výborné komunikačné, vyjadrovacie sa znalosti
- schopnosť učiť a nové veci, vstrebávať veľké množstvo informácií, logické uvažovanie,
- schopnosť práce pod tlakom a schopnosť pracovať samostatne
- proaktívny prístup k práci, kreativita a časová flexibilita
- zodpovedný prístup, spoľahlivosť a otvorenosť

Naša spoločnosť prevádzkuje viacero internetových obchodov na slovenskom, maďarskom a českom trhu. Na slovenskom pôsobíme od roku 2014. Sme mladý, dynamický tím, ktorý sa neustále rozširuje a radi prijmeme medzi seba nového kolegu, ktorý sa s nami bude podieľať pri ďalšom raste a úspechu spoločnosti.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Torra s.r.o
Torra, s.r.o Cintorínska 68
92506 Čierna Voda