Pridať inzerát

Predavačka v značkovej trafike

TOPPRES D.A., spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Zvolenská cesta, Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 696 EUR/mesiac+ osobné ohodnotenie, bonusy, možnosť privyrobiť si na akciách, platené nadčasy, gastro karta
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

predaj tabakových výrobkov, tlače, značkového doplnkového tovaru, značkového alkoholu, príprava chuťoviek, príprava kávy.

práca v stabilnej spoločnosti s 25 ročnou praxou. Mladý dynamický tím kolegov, možnosť získať nové skúsenosti v špecifickom prostredí.

pracovná pozícia je určená pre ženu, ak Vás naša ponuka oslovila neváhajte nás hneď kontaktovať!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchod, gastronómia (nie je podmienkou)

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - pokročilý

Počet rokov praxe

2
2

flexibilita, cieľavedomosť, chuť naučiť sa nové veci, ústretovosť k zákazníkom, odolnosť voči stresu.

Spoločnosť zaoberajúca sa predajom a distribúciou tlače a tabakových výrobkov s dlhoročnou praxou. V Banskobystrickom kraji aktívnych 50 prevádzok novinových stánkov a značkových trafík

Adresa spoločnosti

Zvolenská cesta 13
974 01 Banská Bystrica