Pridať inzerát

Zákaznícka podpora a back office v maďarskom jazyku

TOPGAL Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Rožňava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiac13. plat
  • Termín nástupu: 02.02.2022
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- každodenná telefonická a e-mailová komunikácia s maďarskými a slovenskými zákazníkmi
- riešenie a delegovanie požiadaviek zákazníckeho servisu
- preklady firemných materiálov do maďarského jazyka
- práca v interných systémoch
- vykonávanie bežnej kancelárskej a administratívnej činnosti

- 13. plat
- firemný mobil a paušál aj na súkromné účely
- firemný notebook aj na súkromné účely
- dovolenka nad rámec zákona
- príjemné pracovné prostredie a dobrý kolektív
- stabilné prostredie v prosperujúcej spoločnosti
- zamestnanecká zľava
- pitný režim vrátane kávy a čajov
- možnosť výberu práce na TPP alebo živnosť

Zaujala Vás naša pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis a motivačný list (motivačný list v maďarskom aj slovenskom jazyku).

Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte nás kontaktovať emailom: kariera@topgal.sk
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Poskytnutím svojich osobných údajov dáva uchádzač súhlas s ich spracovaním v súlade s Nariadením EU 2016/679 (GDPR).

Požiadavky na zamestnanca

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Mierne pokročilý
Sociálne siete - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

je výhodou, ak už skúsenosť s takouto, alebo podobnou prácou máte

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- každodenná komunikácia v maďarskom jazyku slovom aj písmom - nutná plynulá znalosť spisovného jazyka
- príjemné vystupovanie a prejav
- komunikatívnosť
- zodpovednosť a samostatnosť

Spoločnosť s takmer 30 ročnou tradíciou špecializujúca sa na výrobu školských, študentských tašiek a doplnkov. Zakladáme si na zaujímavom a neopozeranom designe produktov vďaka ktorému naši, nielen malí, zákazníci chodia každý deň do školy o niečo radšej.
Našim cieľom je predovšetkým perfektná služba pre zákazníka, čo najvyššia kvalita výrobkov, moderný neopozeraný vzhľad a prijateľná cena. To sú základné piliere úspechu našej spoločnosti.