Strojník - Dozér, Pásový báger, Traktor Fendt + stabilizačná, deštrukčná fréza

TOPA STAV s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 7 - 10 EUR/hod.+ odmeny a bonusy
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

STROJNÍK DOZÉR/PÁSOVÝ BÁGER
Obsluha strojov dozér Komatsu, CAT, New Holland a pásového bágra New Holland 27t. Údržba prideleného stroja, kontrola technického stavu, vedenie záznamov o prevádzke pracovného stroja.
STROJNÍK TRAKTOR FEND 939 VARIO
Obsluha traktora s výbavou (stabilizačná fréza, deštrukčná fréza, posýpka, riperi). Údržba prideleného stroja, kontrola technického stavu, vedenie záznamov o prevádzke pracovného stroja.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C, T

Počet rokov praxe

3

- Platný strojnícky preukaz, preukaz o zdravotnej spôsobilosti, poistenie škody voči zamestnávateľovi vítané

TOPA STAV s. r. o. je stavebná spoločnosť zabezpečujúca realizáciu kompletných stavebných prác v oblasti pozemného staviteľstva – bytovej, občianskej, priemyselnej výstavby, výstavby inžinierskych sietí, rekonštrukcií a opráv. Naša spoločnosť sa vyprofilovala na silnú, stabilnú, spoľahlivú stavebnú spoločnosť, ktorá svojimi skúsenosťami a odborným potenciálom našich pracovníkov, modernou a kvalitnou technikou a technológiou vie vyhovieť a prispôsobiť sa potrebám a požiadavkám každého zákazníka.
Realizáciu náročných diel zvládame vďaka vopred prepracovanému časovému harmonogramu a spoľahlivému prístupu každého jedného zamestnanca. Disponujeme vlastným vozovým parkom, strojovým vybavením a stavebnými mechanizmami.

www.topastav.sk

Adresa spoločnosti

Sverepec 446
017 01 Považská Bystrica