Pridať inzerát

Administratívny pracovník, referent

TOPA STAV s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Sverepec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 650,-EUR podľa preukázaných schopností + príplatok na základe pracovných skúseností a schopností
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Organizácia a zabezpečenie každodenného chodu kancelárskych priestorov
- Administratívna agenda spoločnosti, príprava, analýza, aktualizácia, správa a archivácia interných dokumentov a zmlúv
- Agenda spracovania pošty, mailovej komunikácie a telefonických hovorov, príjem zásielok od kuriérov / odovzdanie zásielok
- Príprava podkladov pre účtovníka a personálny chod firmy
- Vykonávanie administratívnych a kancelárskych prác, plnenie operatívnych úloh podľa zadania nadriadeného.
- Objednávanie a preberanie tovarov a služieb;
- Komunikácia s dodávateľmi

Budú upresnené na pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

administratíva, ekonomika, obchod

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Ponúkame Vám stabilné miesto s dlhodobou perspektívou práce.

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- samostatnosť, dôslednosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, komunikatívnosť, flexibilita a lojalita, vysoké pracovné nasadenie, aktívny prístup k práci, schopnosť a ochota rýchleho dopĺňania nových vedomostí, záujem o dlhodobý pracovný pomer, príjemné vystupovanie

TOPA STAV s. r. o. je stavebná spoločnosť zabezpečujúca realizáciu kompletných stavebných prác v oblasti pozemného staviteľstva – bytovej, občianskej, priemyselnej výstavby, výstavby inžinierskych sietí, rekonštrukcií a opráv. Naša spoločnosť sa vyprofilovala na silnú, stabilnú, spoľahlivú stavebnú spoločnosť, ktorá svojimi skúsenosťami a odborným potenciálom našich pracovníkov, modernou a kvalitnou technikou a technológiou vie vyhovieť a prispôsobiť sa potrebám a požiadavkám každého zákazníka.
Realizáciu náročných diel zvládame vďaka vopred prepracovanému časovému harmonogramu a spoľahlivému prístupu každého jedného zamestnanca. Disponujeme vlastným vozovým parkom, strojovým vybavením a stavebnými mechanizmami.

www.topastav.sk

Adresa spoločnosti

TOPA STAV s.r.o.
Sverepec 446
017 01 Považská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Tomáš Papšo
Tel.: +421907545737
E-mail: poslať životopis