Pridať inzerát

Dizajnér / odborný predajca kuchynské linky a interiéry

TOP Studio s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Šuranská, Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 3 000 EUR/mesiacUvedená mzda pozostáva ( fix + % z predaja )
  • Termín nástupu: ASAP od 01.11.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti v oblasti dizajnu a predaja kuchynských liniek / interiérov ? (podmienka !)
Cítiš v sebe obchodného ducha a nadšenie pre nové projekty ?
Máš vysoké finančné nároky za svoje nadštandardne odvedené výkony ?

Ak boli Tvoje odpovede 3 x áno, zbystri pozornosť !

Hľadáme dizajnéra do kuchynského štúdia Dalno NITRA.
"Podnikaj" na TPP (nadštandardné platové podmienky - Fix + percenta z predaja).
Staň sa na malý moment dizajnérom vlastných predstáv a poď do toho s nami.
Hranice platu neexistujú, potrebná je iba tvoja šikovnosť a dravosť, všetko ostatné dodáme !

- nadštandardné platové ohodnotenie
- mobilný telefón a notebook
- zamestnanecké zľavy
- pracovný čas: PO-PI: 09-18 hod., SO: na objednávku 09-12 hod.

V prípade ak si sa v našich požiadavkách našiel, pošli nám svoj životopis. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov s pozvánkou na osobný pohovor.

Pripomíname - prax v oblasti dizajnu podmienkou !

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

interiérový dizajn - výhodou

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Práca s počítačom - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

predaj kuchynských liniek a interiérov

Počet rokov praxe

2

Výborná komunikačná zručnosť, obchodný duch, organizácia práce, ale predovšetkým chuť pracovať.
Potrebujeme tímového hráča a flexibilného človeka, ktorý má v sebe ten správny ,,DRIVE“.
Ak sa v práci často pozeráš na hodinky a v nedeľu máš depresie z toho, že v pondelok opäť práca, považuj náš inzerát za neaktuálny.
Naším heslom pri odmeňovaní práce je: To čo dáš ty nám, od nás dostaneš.

Sme jedným z hlavných partnerov a autorizovaných predajcov DALNO kuchynských liniek a interiérov v mestách NITRA a NOVÉ ZÁMKY.
DALNO patrí k slovenským výrobcom kuchynských liniek a interiérov s najmodernejšími výrobnými technológiami a 15-ročnou tradíciou, ktoré sa radí medzi elitu a najprogresívnejšie sa vyvíjajúcu spoločnosť na slovenskom trhu v danom odvetví.
Sieť partnerských štúdií tvorí už viac ako 30 pobočiek na Slovensku a v Čechách.
Pre nás je práca vášňou, ktorú vnášame do domovov našich zákazníkov.
Vstúpte s nami do nášho interiérového neba.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov