Pridať inzerát

Pokladňa - výdaj, pomocné práce v kuchyni

TOP RELAX, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bekaert Hlohovec, a. s., Mierová, Hlohovec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 EUR/mesiacV prípade zmenovej prevádzky príplatok za víkend, nočný príplatok a osobné ohodnotenie
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na zmeny.
Pokladníčka, pomocná sila v kuchyni- výdaj stravy, pomocné práce pri tep.úprave jedál a jedál studenej kuchyne, práca s ERP, ceninami a hotovosťou, udržiavanie poriadku na prevádzke a i ostatné pomocné práce podľa potrieb zamestnávateľa

K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť
Pracovitosť
Samostatnosť
Tímová spolupráca

Firma TOP RELAX sa zaoberá poskytovaním gastronomických služieb a vendingu

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov