Pridať inzerát

Office & Project manager junior

TOP PREKLADY, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Pražská 33, 811 04 Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiaczákladná zložka + variabilná zložka + odmeny
  • Termín nástupu: dohodou (jún)
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou úspešného uchádzača bude:
- komunikácia s klientmi
- príprava cenových ponúk
- koordinovanie prekladateľských projektov
- práca s prekladateľským a OCR softvérom
- výstupná kontrola, korektúra a grafická úprava textov
- fakturácia

Práca v priateľskej atmosfére menšieho kolektívu, podieľanie sa na zaujímavých prekladateľských projektoch, možnosť získať bohaté skúsenosti, motivačné odmeňovanie v závislosti od výkonu. Skvelá príležitosť aj pre čerstvých absolventov odboru prekladateľstvo a tlmočníctvo, ktorí chcú pracovať v oblasti, ktorú vyštudovali.

V prípade záujmu posielajte životopisy spolu s motivačným listom na pm@top-preklady.sk. Do predmetu napíšte "Office & Project manager junior". Ak nás Váš životopis zaujme, budete pozvaný na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

21.6.2021 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

preferujeme absolventov s lingvistickým vzdelaním

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- cit pre jazykové vyjadrovanie (aj v slovenčine)
- precíznosť, dôslednosť (v texte, v procese projektu, v klientovej požiadavke...)
- spoľahlivosť, zodpovednosť
- chuť učiť sa nové veci
- znalosť ďalšieho svetového jazyka (okrem angličtiny) výhodou
- znalosť práce s CAT Tools výhodou
- osobnosť, ktorá ľahko zapadne do mladého kolektívu s priateľskou atmosférou

Sme prekladateľská agentúra pôsobiaca na trhu od roku 2006 s klientmi po celom Slovensku aj v zahraničí. Realizujeme rôzne druhy prekladateľských a tlmočníckych projektov, zabezpečujeme právne, technické, ale aj úradné preklady, ponúkame lokalizácie softvérov, grafické spracovanie dokumentov a korektúry textov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

TOP PREKLADY, s.r.o.
Pražská 35
811 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Anna Kosperová
Tel.: +421948916384
E-mail: poslať životopis