Pridať inzerát

Obchodný zástupca v regióne

TOP POINT, s.r.o.

  • Miesto práce: Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiacmzda je viazaná na úspešnosť pri uzatváraní obchodov
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovnú posilu s chuťou kariérne rásť a pracovať na sebe. Práca je zameraná na vyhľadávanie obchodných príležitostí, konkrétne ide o predaj inovatívnej služby, ktorá klientom výrazne znižuje náklady. Prezentácia u klienta je nevyhnutná. Výhodou je orientácia v energetickom sektore alebo v sektore verejnej správy. Práca si vyžaduje cestovanie.

Informácie o výberovom konaní

budú kontaktovaní iba vybraní uchádzači

z hľadiska plánovaného vývoja danej pozície, sa požaduje aj priloženie aktuálnej fotografie

maďarský jazyk je výhoda, ale nie je podmienkou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

min. 2 roky ako obchodný zástupca

komunikačné schopnosti na vysokej úrovni
argumentačné zručnosti
kreatívne a logické myslenie

Zameranie na aktivity spojené s optimalizáciou nákladov firiem a inštitúcii.