Pracovník/pracovníčka detského centra so zábavnými automatmi

TOP FUN s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bory Mall, Lamač
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 400 - 800 (závisí od odpracovaných hodín)
  • Termín nástupu: hned
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Bavia ťa hry? Vieš komunikovať s ľuďmi? Si veselý? Chceš sa zabávať a pritom zarábať? Ak áno možno hľadáme práve teba!
U nás sa doslova v práci hráš! Ako inak by sme ťa naučili ako fungujú všetky naše atrakcie?!
Zábavné centrum TOP FUN Bory mall ponúka fantastický svet plný arkádových strojov, virtuálnu realitu a laserový labyrint.

Povinnosti:
- vytvárať príjemné a zábavné prostredie pre zákazníkov
- obsluha virtuálnej reality a laserového labyrintu
- komunikácia so zákazníkmi
- práca v pokladničnom systéme
- zabezpečenie fungovania centra, udržiavanie poriadku
- prijímanie rezervácii

Plat: 4€ na hodinu (netto) (2 mesiace skúšobná doba – 3,50€ na hodinu)
- Možnosť kariérneho rastu
- Skúšobná doba 2 mesiace

Hľadáme zamestnanca, ktorý môže pracovať cez týždeň.
Pozícia je vhodná hlavne pre študentov

Informácie o pracovnom mieste: Zábavné rodinné centrum TOP FUN (OC Bory mall)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

400 - 800 (závisí od odpracovaných hodín)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Požiadavky:
- komunikatívny, milý, zodpovedný, veselý
- učenlivý (mal by sa naučiť a ovládať chod našej prevádzky)

Nové zábavné centrum pre celú rodinu!

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

TOP FUN s.r.o
Dvořákovo nábrežie 4E, block F, 12-A723
811 02 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Elena Popova
E-mail: poslať životopis