Pridať inzerát

Predavač party obchode

TOMECOLLECTION SK s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Ivanka pri Nitre
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 EUR/hod.
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme brigádnikov vek od 20 rokov a čistý register trestov na pracovnú pozíciu predavač. Náplňou práce je obsluha zákazníkov (poradenie pri výbere produktov), práca s registračnou pokladňou, udržiavanie poriadku na pracovisku. Nástupný termín je Ihneď. Pracovná doba je od 10.00 do 16.00 hod posledné 2 týždne v Decembri do 19.00. Miesto výkonu práce: Krškany/Ivanka pri Nitre Plat: 5€. V prípade záujmu nám zašlite svoj životopis na email: office.srpyro@gmail.com

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Firma sa zaoberá predajom a distribúciou party doplnkov a zábavnej pyrotechniky v rámci maloobchodu, ale aj veľkoobchodu.