Pridať inzerát

Údržbár - elektrikár

TOMATA s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Železničný rad 3154, 946 03 Kolárovo
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 910 EUR/mesiacPlatové podmienky: základná mzda 700 € + 30% prémií podľa dosiahnutých výsledkov
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva preventívnu údržbu elektroinštalácie a nové zapájanie podľa požiadaviek na výrobných zariadeniach a budovách, zodpovedá za ich stav
- prevádza bežné a stredné opravy strojnotechnologického zariadenia
- diagnostikuje poruchy každého rozsahu, samostatne zabezpečuje odstránenie menších porúch
- vykonáva nastavenia a preventívnu údržbu plánu preventívnej údržby

Platové podmienky:
mzda 910 € (základná mzda 700 € + 30% prémií podľa dosiahnutých výsledkov)
Benefity:
závodné stravovanie
vianočné odmena
vernostný bonus
prémie za dochádzku
prémie za výkon

životopisy posielajte emailom na tomata@tomata.sk, alebo udrzba@tomata.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické

Počet rokov praxe

3

platné osvedčenie z vyhlášky č. 508/2009 Z.z. odborná spôsobilosť - činnosť na elektrickom technickom zariadení §21 a vyššie

Firma TOMATA je potravinárska spoločnosť zameraná na výrobu kečupu, horčice rajčinového pretlaku a zeleninových omáčok na báze rajčín. Majetková a riadiaca štruktúra je výlučne slovenská a firma na trhu pôsobí od roku 1991.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Železničný rad 3154
946 03 Kolárovo