Pridať inzerát

Nakladač/ka a vykladač/ka batožiny na letisku

Tomaso & Group, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Frankfurt nad Mohanom, Nemecko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20 - 22 EUR/hod.+ možnosť pracovať nadčasy (12 hod.), denné aj nočné zmeny podľa záujmu
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Letisko vo Frankfurte (Nemecko) hľadá vhodných kandidátov (mužov aj ženy) na pozíciu nakladač/ka a vykladač/ka batožiny na letisku.
• Triedenie, nakladanie a vykladanie batožiny do/z lietadiel.
• Vedenie ťahačov určených na ťahanie batožinových a paletových vozíkov.
• Práca na 8 hod. s možnosťou nadčasov.

Turnusy po dohode.
Možnosť výberu nočných, či denných zmien.
Práca minimálne do konca roka s možnosťou predĺženia podľa covid situácie.
Ubytovanie zabezpečené, hradené samostatne.
Fakturácia je 7 dní, splatnosť 30 dní s možnosťou 14 dňovej splatnosti so skontom 3%.

Informácie o výberovom konaní

Práca vhodná aj pre páry.
Ak Vás táto ponuka zaujala a spĺňate stanovené podmienky, prosím zašlite svoj životopis v anglickom alebo nemeckom jazyku (životopisy v slovenskom jazyku nebudú akceptované).
Prosím, spolu so životopisom zasielať aj:
- výpis z registra trestov (výpis si viete vybaviť na počkanie skoro na každej pošte) a
- zápočtové listy z predošlých zamestnaní alebo
- referencie z predošlého zamestnania
- v prípade práce na živnosť zaslať objednávky.
Dokumenty je nutné doložiť, pretože Nemci si vyžadujú mat zdokladovaných posledných päť pracovných rokov, keďže to prechádza cez colnicu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

• Jazyková zdatnosť
• Fyzická zdatnosť (práca s bremenami)
• Ochota a spôsobilosť pracovať na zmeny
• Vodičský preukaz skupiny B a platný preukaz VZV výhodou
• Priestupková a trestná bezúhonnosť
• Samostatnosť
• Spoľahlivosť

Slovenská spoločnosť Tomaso & Group, spol. s r. o. pôsobí v oblasti vodoinštalatérstva, kúrenárstva, strojárskeho a stavebného priemyslu. Naše zameranie je predovšetkým v oblasti remesla. Robíme podlahové vykurovanie, vykurovacie telesá, rekonštrukcie, zváračské práce na potrubiach, rekuperácie, vzduchotechniku, chladenie, klimatizácie, nerezovú výrobu. Zaoberáme sa znižovaním energetickej náročnosti, rovnako aj zabezpečovaním materiálov pre prácu. Najlepšie skúsenosti máme v potravinárskom a strojárskom priemysle. Ponúkame prácu prevažne v zahraničí a aj v iných pracovných oblastiach.