Pridať inzerát

Čašník/barman/barista

Tomáš Seďori - Main Street 109

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hlavná 109, Prešov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,5 - 5,5 EUR/hod.
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu čašníka, baristu, barmana v novej prevádzke Main Street coffee&bar v Prešove na Hlavnej
ulici.
Naším cieľom je vytvoriť príjemné prostredie pre zákazníkov a rovnako aj pre zamestnancov. Ponúkame tiež možnosť realizovať sa pri tvorbe rôznych kultúrnych a komunitných podujatí, ktoré sa budú konať v našom podniku, samozrejme s benefitmi a finančným ohodnotením zamestnancov.
Platové ohodnotenie 3,50€ - 5,50€/hod. (netto). Hľadáme zamestnancov na TPP aj brigádnikov, či na živnosť .
Pracovná doba Po-Ne 8:00 – 22:00. Pracuje sa krátky a dlhý týždeň.
Pošlite nám Váš životopis a my potom kontaktujeme vybraných uchádzačov. Uchádzači s vzdelaním v oblasti gastra, ktorí majú školenia, kurzy, certifikáty, prax atď. budú uprednostnení.
Main Street coffee&bar
tradesgmp@gmail.com

Moderné a dynamické pracovné prostredie.
Férové platové ohodnotenie
Motivácia vo forme finančného ohodnotenia pri viditeľnej snahe .
Príjemný kolektív.
Podnik na úrovni .

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

barman, barista, čašník

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2
1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť a prozákaznicky prístup
- samostatnosť
- chuť učiť sa nové veci
- práca s hotovosťou
- udržiavanie čistoty na pracovisku
- široký úsmev

Náš podnik nebude len miestom, kde si náš zákazník bude môcť vychutnať skvelú kávu či rôzne miešané drinky, ale taktiež miestom, kde môže kultúrne vyžiť.
Main Street sa stane ozdobou a mekkou medzi podnikmi, ktoré sa nachádzajú na Hlavnej ulici v Prešove.
Chceme do podniku vniesť istý štandard a úroveň. To vyžadujeme aj od našich zamestnancov. Aj oni musia odrážať úroveň nášho podniku a samy ho relevantne reprezentovať. Veľmi radi oceníme snahu, zápal a chuť do práce.
Preto ponúkame prácu na úrovni, profesionalitu a ľudský prístup.

Adresa spoločnosti

Main Street 109
Hlavná 109
08001 Prešov