Pridať inzerát

TomarkAero- Staňte sa vedúcim výroby športových lietadiel

TOMARK, s.r.o.

  • Miesto práce: Strojnícka 5, Prešov-Priemyselný obvod Nižná Šebastová
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 800 EUR/mesiacod 1800 EUR/mesiac výšku stanovíme individuálne v závislosti od skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov daného kandidáta

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba ultraľahkých športových lietadiel TomarkAero sa ocitne vo Vašich rukách.

Budete mať zodpovednosť za zabezpečenie a organizovanie práce výroby podľa stanovených úloh, zodpovednosť za kontrolu dosiahnutých výsledkov, vykonávanie dennej evidencie a dodržiavanie pracovných postupov. Taktiež budete mať zodpovednosť za dodržiavanie termínov a včasnú expedíciu čím si budete môcť preveriť svoj time management.

Budete viesť výrobný tím pracovníkov- zabezpečovať a organizovať ich prácu, prideľovať úlohy, kontrolovať dosiahnuté výsledky a hodnotiť ich prácu. Zaškoľovať a začleniť nových zamestnancov zvereného pracoviska v rámci adaptačného procesu. A v neposlednom rade kontrolovať dodržiavanie pracovnej disciplíny podriadených pracovníkov ako aj BOZP a PO na zverenom pracovisku.

Svoje komunikačné, organizačné a riadiace schopnosti budete môcť denne využívať pri komplexnej organizácii práce v leteckej výrobe a na zverenom pracovisku.

Stať sa vedúcim vo výrobe lietadla, ktoré získalo ocenenie Strojársky výrobok roka je vhodnou príležitosťou pre motivovaného a iniciatívneho kandidáta so skúsenosťami z výrobného prostredia a s vedením pracovníkov.

- zázemie silnej slovenskej spoločnosti s veľmi dobrým menom na trhu,
- možnosť sebarealizácie a rastu,
- príspevok podľa zákona: príspevok na rekreáciu, lekárska starostlivosť, stravné lístky
- uplatňovanie náborovej prémie za odporúčanie kandidáta,
- vzdelávanie a iné.

Všetkým kandidátom ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Kontaktovaní budú len uchádzači, ktorí splnia požadované predpoklady na obsadzované pracovné miesto.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

riadenia výroby

Počet rokov praxe

3

* vysokoškolské vzdelanie II.stupňa- podmienkou
* ekonomika a riadenie vo výrobe
* znalosť výrobných procesov
* znalosti technických a bezpečnostných predpisov vo výrobe
* organizovanie a plánovanie práce
* znalosť systémov a štandardov kvality vo výrobe
* riadiace, organizačné a komunikačné schopnosti
* prax v riadení výroby- min. 3 roky

Spoločnosť TOMARK, s. r. o. sa špecializuje na obrábanie, tvárnenie, delenie hutného materiálu a výrobu zváraných konštrukcií a komponentov najmä pre automobilový priemysel. Vo svojej divízii TomarkAero zameranej na oblasť letectva sa spoločnosť zaoberá výrobou celokovových dvojmiestnych ultraľahkých športových lietadiel Viper SD4 a Skyper GT9, ktoré sú ideálnym riešením na cestovanie, letecký výcvik a vlekanie bezmotorových lietadiel. Dlhodobým zámerom spoločnosti je vybudovanie modernej, konkurencieschopnej firmy a to investovaním do najmodernejších technológií a investovaním do rozvoja zamestnancov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov