Pridať inzerát

Referent nákupu

TOMARK, s.r.o.

  • Miesto práce: Strojnícka 5, Prešov-Priemyselný obvod Nižná Šebastová
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 050 EUR/mesiacV závislosti od skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov daného kandidáta

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pozícii referenta nákupu Vás čaká spolupráca a komunikácia s domácimi či zahraničnými dodávateľmi a realizácia nákupných objednávok v súlade s potrebou prevádzok výroby v požadovanom objeme a termíne. Sledovanie a optimalizácia zásob tovaru, neustále zlepšovanie a optimalizácia procesu objednávania.

- zázemie silnej slovenskej spoločnosti s veľmi dobrým menom na trhu,
- príspevok podľa zákona: príspevok na rekreáciu, lekárska starostlivosť, stravné lístky
- uplatňovanie náborovej prémie za odporúčanie kandidáta,
- vzdelávanie a iné.
- príjemné pracovné prostredie,
- firemné podujatia

Všetkým kandidátom ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Kontaktovaní budú len uchádzači, ktorí splnia požadované predpoklady na obsadzované pracovné miesto.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť
- tímový duch
- analytické a logické myslenie
- orientácia na procesy, skúsenosti v oblasti nákupu či plánovaním
- flexibilita
- spoľahlivosť

Spoločnosť TOMARK, s. r. o. sa špecializuje na obrábanie, tvárnenie, delenie hutného materiálu a výrobu zváraných konštrukcií a komponentov najmä pre automobilový priemysel. Vo svojej divízii TomarkAero zameranej na oblasť letectva sa spoločnosť zaoberá výrobou celokovových dvojmiestnych ultraľahkých športových lietadiel Viper SD4 a Skyper GT9, ktoré sú ideálnym riešením na cestovanie, letecký výcvik a vlekanie bezmotorových lietadiel. Dlhodobým zámerom spoločnosti je vybudovanie modernej, konkurencieschopnej firmy a to investovaním do najmodernejších technológií a investovaním do rozvoja zamestnancov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov